Skleněný obklad kuchyně, skleněná pracovní deska, dřevo

PROFIL SPOLEČNOSTI

 

- Společnost BAREVNÁ SKLA S.R.O. působí na českém trhu od r. 2004
- Našim zákazníkům nabízíme výrobky Lacobel a z tvrzeného skla, jako jsou skleněné obklady, skleněné pracovní desky, s širokým využitím v interiéru, převážně v kuchyních a koupelnách, skleněné příčky a sprchové kouty
- Vytváříme výrobky perfektní kvality, která přináší dlouhou životnost výrobků a spokojenost našich zákazníků…
- Většina zaměstnanců u nás pracuje déle než 7 let.

 

 

DŮVODY PROČ VYBRAT NÁS
sdsdsderterter/1024.html

 

7 let záruka
Chraňte si svůj domov – nabízíme komplexní záruční i pozáruční servis. Vzhledem k naší bohaté zkušenosti a profesionálnímu týmu, který odvádí sto procentní práci v nejvyšší kvalitě můžeme si naprosto bezpečně dovolit držet záruku na naši práci až 7 let. (více informací na všeobecné obchodní podmínky).

 

sdsdsderterter/1024.html

 

10 let na trhu
Naše firma Barevná skla působí více jak 10 let na trhu a velkou část své existence zasvětila sklu v interiéru především pak kuchyním a to obklady a pracovní desky. Obraťte se na náš profesionální tým odborníků, který zodpoví všechny vaše otázky při rozhodování, jaké řešení pro Váš interiér zvolit. Budeme vám nápomocni nejen při dispozičním řešení, ale také při volbě designu a barevnosti pro vaše obklady do kuchyně, skleněné pracovní desky, celoskleněné stěny a dveře jsme totiž tak trochu jiné sklenářství.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Kompletní servis
Nabízíme nejen komplexní řešení, ale rovněž kompletní servis. Zákazníkům se věnujeme přes poradenství, vizualizaci a veškerou administrativu až po samotnou montáž. Samozřejmostí je komunikace a spolupráce sostatními profesními dodavateli.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Individuální přístup
Vážíme si každého zákazníka a chápeme Vaše časové vytížení. Proto se ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a veškeré termíny konzultujeme s předstihem, tak abychom se co nejblíže přiblížili k potřebám a požadavkům každého klienta. Spokojený zákazník je pro nás nejlepší reklamou.

 

sdsdsderterter/1024.html

 

Barevnost
Snažíme se vyrábět naše produkty bez omezení. Proto jsme pro Vás vyvinuli speciální systém nanášení barev na skla, který nám umožňuje podlakovat sklo takřka neomezenou škálou barev.

Je možné si vybrat barvu ze standardu vzorníku RAL nebo NCS nebo barvy na sklo Lacobel. Umíme pro Vás připravit nejrůznější metalické barvy, nebo takzvané efekty – napodobeniny mramorů fládry a další. Umíme nanést na sklo fotografii, ale naší předností je namíchání barvy přesně podle Vámi dodaného vzorku.)

 

O NÁS

 

Naše firma Barevná skla vznikla v roce 2004 jako pokračování živnosti, která sahá do roku 1994. Její původní zaměření byla výroba a restaurování vitráží. V roce 2004 byla rozšířena o velkoobchod a prodejnu ručně dělaných barevných skel s veškerým nářadím a potřebami pro výtvarné zpracování plochého skla. Od roku 2006 se začala zabývat sklem v interiéru. V roce 2009 se rozšířila o Brněnskou pobočku a nyní se sklu v interiéru věnuje na sto procent.

  

novinky/1008.html

  

Za dobu existence firma získala bohaté zkušenosti, které nyní uplatňujeme a nabízíme u individuálního přístupu - včetně vizualizace, poradenství, barevný design, konzultujeme údržbu a vhodnost materiálu pro všechny naše zákazníky. K maximální spokojenosti zákazníků přivážímevzorky k nim domů, umíme namíchat barvu dle přání a předloženého vzorku. Zákazník má vždy od počátku až po realizaci zakázky veškeré informace o průběhu zakázky. S montáží se snažíme být flexibilní, rychlí dle potřeb a času zákazníka. Denně k zákazníkům vyjíždí tým profesionálních techniků, obchodních zástupců a montážních týmů.