• icon
  • icon
picture

sekce 6 - 2012 Laokvna + 2009 Brno

sekce 6 - 2012 Laokvna + 2009 Brno

sekce 6 - 2012 Laokvna + 2009 Brno

2012 - Lakovna

V roce 2012 jsme otevřeli vlastní specializovanou lakovnu skel. Od té doby jsme schopni našim zákazníkům dodat libovolnou barvu skla dle normovaných vzorníků RAL nebo NCS. Samozřejmostí je i míchání barev dle přání a potřeb našich zákazníků. Naši zkušení kolegové jsou schopni lakovat i nejrůznější efekty či umíchat metalické barvy. Vlastní lakovna nám také umožňuje dodat kompletní zakázku v nejkratším možném termínu a v opravdu špičkové kvalitě.

Kde všude jde balíček použít

Balíček lze použít takřka na kterékoli skla. V interiéru se speciální údržba nejčastěji používá na skla použitá v kuchyních jako skleněné obklady či skleněné pracovní desky. V koupelnách zejména u sprchových koutů, zástěn ale i zrcadel. Často namáhané povrchy jsou i u celoskleněných zábradlí, zvláště pak v exteriéru.

2009 - Brno

V roce 2009 jsme pružně reagovali na potřeby trhu i v dalších regionech. Pobočka v Brně nám pomáhá uspokojit potřeby našich zákazníků a partnerů v Moravském kraji. Nyní jsme schopni pokrýt poptávky nejen z celé ČR, ale i na Slovensku. Naší filozofií je uspokojit potřeby zákazníků napříč regiony, a to ve stejném standardu kvality. Důležitou součástí fungování je i logistika zajištěná na velmi vysoké úrovni.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY? NAPIŠTE NÁM

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture