• icon
  • icon

SERVISNÍ ÚDRŽBA SKEL - EXKLUSIVE

SERVISNÍ ÚDRŽBA SKEL - EXKLUSIVE

SERVISNÍ ÚDRŽBA SKEL - EXKLUSIVE

 

Co obsahuje balíček EXKLUSIVE

  •   Odstranění mastných skvrn a organických nečistot pomocí rozpouštědel jako jsou například izopropyl-alkohol.
  •   Odstranění vodního kámene, minerálních usazenin, oxidů kovů a rezu pomocí kyselin.
  •   Jemné leštění s použitím suspenze oxidu ceru ve vodě 
  •   Změna povrchového napětí pomocí aplikování NANOTEGNOLOGIE
  •   Kontrola, případná výměna silikonových tmelů
  •   Přetěsnění a ošetření systémových a polymérových těsnění oleji  na bázi silikonu
  •   Kontrola a případné doplnění akrylátových tmelů

Proč je důležitá pravidelná údržba povrchu skel

Ve většině případů je možné sklo umýt velkým množstvím čisté vody. Někdy lze do vody přidat trochu neutrálního saponátu nebo vhodného komerčního čisticího prostředku. Rovněž se používají stěrky, nebo k tomuto účelu speciálně navržené tkaniny. Po vyčištění je třeba sklo opláchnout čistou vodou a vodu setřít stěrkou. Ale v místech, kde je povrch skla vystaven agresivním mastnotám nebo delší dobu vodním usazeninám je potřeba přejítk speciálnímu čištění.V opačném případě muže sklo začít matnout a strácet tak svůj lesk a průhlednost.

Nanotechnologie mění povrchové napětí a poskytuje sklu perfektní dlouhotrvající vodoodpudivé vlastnosti a jeho účinek je běžnými čistícími prostředky a vodou nesmyvatelný. Má ze své podstaty antibakteriální účinky, které zabraňují tvorbě škodlivých organismů na ošetřených plochách. Jeho účinná látka perfektně vyhlazuje povrch skla a vytváří na něm neviditelnou ochrannou vrstvu. Ta odpuzuje vodu, brání usazování nečistot a poskytuje sklu samočistící vlastnosti.

Těsnění včetně silikonu má svojí životnost. Výrobce silikonových tmelů obecně uvádějí záruku dva roky. Po tomto čase by mělo dojít k odstranění a výměně těsnících tmelů. Systémové a moderních polymerové těsnění je vhodné jedenkrát ročně očistit, přestříkat nebo přetřít olejem na bázi silikonu. Těsnění tak zůstane dlouho pružné a jeho životnost se ještě prodlouží. Zanedbaná údržba těsnění způsobí nechtěné zatýkání vody, které pak vede k mnohem dražším a náročnějším opravám. 

Kde všude jde balíček použít

Balíček lze použít takřka na kterékoli skla. V interiéru se speciální údržba nejčastěji používá na skla použitá v kuchyních jako skleněné obklady či skleněné pracovní desky. V koupelnách zejména u sprchových koutů, zástěn ale i zrcadel. Často namáhané povrchy jsou i u celoskleněných zábradlí, zvláště pak v exteriéru.

Jak často je potřeba údržbu dělat

Povrch skla je potřeba standardně udržovat pravidelně minimálně jednou za půl roku nebo dle potřeby. Co se týká namáhaných ploch kde je potřeba speciální čištění doporučujeme krom standardních čištění skla čistit minimálně jednou ročně. A v extrémních případech i častěji.


CENA JIŽ OD 1499kč

Orientační ceník

 

SKLENĚNÝ OBKLAD V KUCHYNI

SPRCHOVÝ KOUT

BASIC

749 Kč /m2

499 Kč/m2

STANDARD

999 Kč/m2

749 Kč/m2

STANDARD

1149 Kč/m2

899 Kč/m2

EXKLUSIVE

1299 Kč/m2

1149 Kč/m2

minimální počitatelná částka je 1499 kč

ceny neobsahují materiál (systémového těsnění, atd)  •  ceny jsou uvedeny včetně DPH

 

MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY? NAPIŠTE NÁM

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture