picture

Skleněné dveře se perfektně hodí do koupelny

Skleněné dveře do koupelny. Koupelna je prakticky nejfrekventovanějším místem každého bytu. Vybrat do ní proto vhodné dveře je velmi důležité. Sklo je v současnosti absolutním hitem pro toto řešení. Nejen pro odolnost vůči vodě, páře a střídání teplot, ale také pro svoji průsvitnost. Sklo je obzvlášť vhodné pro koupelny s omezeným přístupem přirozeného denního světla, anebo v opačném případě, kdy skleněné dveře umožní průnik přirozeného denního světla z koupelny do prostoru tmavé předsíně či chodby. Výběr dále ovlivňují požadavky na prostor. U skleněných koupelnových dveří je zásadním požadavkem, aby byly vyrobeny z kaleného skla, které zajistí jejich bezpečnost a trvanlivost. V drtivé většině se pro tento účel používá sklo satinované (matné), ale našim náročnějším klientům můžeme nabídnout i speciální skla typu Gradual, kdy se čiré sklo postupně zmatňuje a následně opět mění v čiré. Pro ty nejnáročnější máme potom připravené sklo, které se na základě elektrického impulsu z čirého stane neprůhledným.

Skleněné dveře můžete pořídit otočné i posuvné (popřípadě do pouzdra, s tímto řešením je ovšem nutno počítat předem – již při realizaci koupelny) a to v různých barvách a provedeních. Sklo může být zároveň pískované, průhledné i neprůhledné, s jemným nenápadným motivem či s fototiskem. Do místnosti tak vnesete nejen světlo, ale především decentní moderní prvek.

Proč zvolit skleněné dveře a příčky od nás?

  • Vysoká odolnost a bezpečnost kaleného skla
  • Snadná údržba
  • Nadčasový a elegantní design
  • Nepřeberná skleněných dveří a příček vyráběných na míru
  • Posuvné dveře ušetří značné místo

Posuvné dveře vyrábíme z odolného kaleného skla, které splňuje bezpečnostní kritéria. Posuvné systémy sestávají z kombinace velmi odolného hliníku a oceli a madla tvoří kartáčovaná nerezová ocel.Jsme schopni vám dodat posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Hmotnost můžeme vypočítat pomocí jednoduchého vzorečku – 2,5 kg/mm tloušťky skla × m2.Celoskleněné posuvné dveře jsou velmi stylové, je ale potřeba brát v potaz, že se jedná spíše o dekorativní než bezpečnostní dveře. Jejich drobnou nevýhodou je, že nej

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

SNADNÁ ÚDRŽBA

picture

ODOLNOST 300 °C

picture

VHODNÉ PRO ALERGIKY

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Skleněné dveře se perfektně hodí do koupelny ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture