picture

O nás

ico

7 let záruka

Nabízíme vám záruční i pozáruční servis. Díky bohatým zkušenostem a profesionalitě si můžeme dovolit vám nabídnout 7letou záruku na naše produkty.

ico

20 let na trhu

Díky 20leté zkušenosti na trhu jsme nasbírali bohaté zkušenosti. Rádi vám pomůžeme s rozhodováním. Poradíme nejen při technickém a dispozičním řešení, ale také při volbě designu, barevnosti a použití materiálů v návaznosti na vaše další potřeby.

ico

Kompletní servis

Nabízíme kompletní servis – od poradenství přes vizualizaci a veškerou administrativu až po samotnou montáž. Samozřejmostí je také komunikace a spolupráce s ostatními profesními dodavateli.

ico

Řešení přesně na míru

Vždy se snažíme přizpůsobit potřebám každého klienta. Najdeme vždy optimální řešení funkčnosti a designu s ohledem na rozpočet zákazníka. Spokojený zákazník je pro nás nejlepší reklamou.

ico

Neomezený výběr

U nás si vybere skutečně každý – kromě standardních skel v široké paletě barev nabízíme i speciální skla barvená ve hmotě, pokovená, antireflexní a mnohá další. Umíme do skel gravírovat a nanášet i grafický tisk či 3D efekty.

Nabízíme skleněné obklady do kuchyně i koupelny, kuchyňské pracovní desky a vyrábíme sprchové kouty, skleněné dveře, zábradlí či schodnice.

Vyrábíme dveře všech možných typů – posuvné, otáčecí i do pouzdra.

Nabízíme mnoho různých barevných provedení, struktur i typů povrchů skel a vždy se snažíme splnit všechny požadavky klienta a výsledek zcela přizpůsobit jeho představám.

2019 – Showroom

V lednu 2019 jsme otevřeli na Praze 4 v ulici U plynárny 8 náš první showroom, na kterém jsme spolupracovali s řadou známých architektů. Díky různým ukázkám naší práce se snažíme být inspirací nejen pro koncové zákazníky, ale také pro bytové architekty a designéry.

V našem showroomu prezentujeme nejen širokou paletu materiálů, které jsme schopni dodat, ale i

 

picture
picture
picture

V našem showroomu prezentujeme nejen širokou paletu materiálů, které jsme schopni dodat, ale i ukázky různých druhů kompletních řešení ze skla. Zákazník u nás nalezne bezkonkurenční výběr:

  • barevných skel určených k obložení kuchyně nebo koupelny
  • tlačená skla pro rozmanité použití
  • speciální skla probarvená ve hmotě
  • různobarevná vrstvená skla
  • technická řešení uchycení zábradlí, skleněných příček, schodnic, skleněných dveří, skleněných atypických sprchových koutů atd
picture

2018 - Výroba


Hala v Milčicích

V roce 2018 jsme otevřeli výrobní halu v Milčicích u Peček, která je vybavená nejmodernějšími stroji na opracování velkoformátového skla. Ve výrobní hale se nachází vše od automatických řezacích stolů, přes pětiosé CNC, rámovou brusku, pec na vrstvení skel, až po zařízení na pískování skel.

Díky těmto technologiím a důmyslné logistice jsme schopni zajistit našim zákazníkům i partnerům bezkonkurenční dodací termíny.

picture
picture

ŘEŽEME Z VELKÝCH FORMÁTŮ

Díky nejmodernějším technologiím, kterými v naší výrobě disponujeme, jsme schopni opracovat až šestimetrová skla.

Jednou z mnoha specialit je výroba vrstveného bezpečnostního skla, které využíváme například na skleněné schodnice, skleněná zábradlí či skleněné příčky.

TECHNOLOGIE VÝROBY

Na našem pětiosém CNC jsme schopni opracovat sklo do nejrůznějších tvarů včetně výřezů. Naší filozofií je tyto technologie neustále zlepšovat. Důležitou součástí naší výroby jsou i pravidelně školení odborníci. Díky těmto aspektům jsme schopni vyřešit i technicky zdánlivě neřešitelnou zakázku.

picture

2017 - Tiskárna

picture

Od roku 2017 vlastníme velkoformátovou tiskárnu na sklo. Díky této technologii jsme významným způsobem zrychlili vlastní dodávky skla s fototiskem. Nyní jsme v tomto ohledu již naprosto soběstační. Tisk přímo na sklo je velmi odolný vůči poškození a vyznačuje se dlouhou životností. Naše tiskárna je schopna natisknout na sklo téměř jakýkoliv motiv.

2012 - Lakovna

V roce 2012 jsme otevřeli vlastní specializovanou lakovnu skel. Od té doby jsme schopni našim zákazníkům dodat libovolnou barvu skla dle normovaných vzorníků RAL nebo NCS. Samozřejmostí je i míchání barev dle přání a potřeb našich zákazníků. Naši zkušení kolegové jsou schopni lakovat i nejrůznější efekty či umíchat metalické barvy. Vlastní lakovna nám také umožňuje dodat kompletní zakázku v nejkratším možném termínu a v opravdu špičkové kvalitě.

picture
picture

2009 - Brno

V roce 2009 jsme pružně reagovali na potřeby trhu i v dalších regionech. Pobočka v Brně nám pomáhá uspokojit potřeby našich zákazníků a partnerů v Moravském kraji. Nyní jsme schopni pokrýt poptávky nejen z celé ČR, ale i na Slovensku. Naší filozofií je uspokojit potřeby zákazníků napříč regiony, a to ve stejném standardu kvality. Důležitou součástí fungování je i logistika zajištěná na velmi vysoké úrovni.

2004 - Barevná skla s.r.o.

Už od roku 1994 se zabýváme výrobou a zpracováním skla do interiérů. Původním zaměřením firmy byla výroba a restaurování vizáží. V roce 2004 jsme společnost rozšířili o velkoobchod a prodejnu ručně dělaných barevných skel, ve které jsme nabízeli veškeré nářadí a potřeby pro výtvarné zpracování plochého skla.

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání