picture

Skleněné obklady s fototiskem - ideální za kuchyňskou linku

Skleněný obklad s fototiskem za kuchyňskou linku dodá vaší kuchyni jedinečnost a punc originality. Vytiskneme Vám jakýkoliv obrázek či fotku třeba z dovolené a nebo ornamenty, které doplní design vašeho bytu. Sami nabízíme nepřeberné množství motivů. Úzce spolupracujeme s největší světovou databankou fotografií www.shutterstock.com kde lze jednoduše vybírat. Stačí popustit uzdu své fantazii a společně najdem ten správný motiv. Nesporné další výhody skleněného obkladu jei jednoduchá údržba a ní spojená hygieničnost. Skleněný obklad je bez jakýchkoliv spár a díky tomu je čištění naprostou hračkou. Dalším důležitým aspektem tohoto přírodního materiálu je nadčasový, stále neotřelý design a bezvadná stálost materiálu. 

Skleněné obklady z tvrzeného skla jsou již delší dobu velkým fenoménem. Skleněný obklad je prvek, který Vaší kuchyni dodá punc luxusu a exkluzivity. Jejich největší výhodou je výborná omyvatelnost, skvělá mechanická i tepelná odolnost, a hlavně nadčasový design.  Skleněné obklady jsme schopni dodat v libovolných barvách dle vašeho přání. Samozřejmostí jsou lesklé i matné povrchy nebo broušené ornamenty. Pomůžeme Vám s výběrem včetně barev a technických detailů. 

Skleněné obklady zároveň mají jen minimum spojů a zcela tak eliminují starosti s čištěním spár, které jsou častým problémem u klasických kachlových obkladů. Slouží coby praktický pomocník a luxusní doplněk zároveň, což v oblasti designu nebývá vždy samozřejmostí. Proto by ve vaší kuchyni rozhodně neměly chybět.

Proč zvolit skleněné obklady u nás?

  • Jednoduché a ostře řezané hrany perfektně korespondují se současným minimalistickým stylem
  • Jednoduché na údržbu – očištěné během několika vteřin
  • Odolné vůči vysokým teplotám i mechanickému poškození
  • Snoubí se v nich stylovost, elegance, funkčnost a luxus
  • Libovolné barvy a styly provedení
  • Vhodné pro alergiky

Skleněné obklady zároveň mají jen minimum spojů a zcela tak eliminují starosti s čištěním spár, které jsou častým problémem u klasických kachlových obkladů. Slouží coby praktický pomocník a luxusní doplněk zároveň, což v oblasti designu nebývá vždy samozřejmostí. Proto by ve vaší kuchyni rozhodně neměly chybět.

Klademe velký důraz na vzhled celého interiéru. Veškeré skleněné obklady zaměřujeme a zasíláme do výroby teprve po kompletní konzultaci se zákazníkem.

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou. Další výhodou je velká mechanická i tepelná odolnost (až 300 °C) a snadná omyvatelnost. Lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky.

picture

Snadná
údržba

picture

Odolnost
300 °C

picture

Vhodné pro
alergiky

Technický popis

Minimální rozměr a šířka stěn

a

Minimalní rozměr od hrany skla k výřezu

40 mm

b

Minimalní rozměr stěny

200 mm

c

Minimalní rozměr od hrany výřezu k výřezu

25 mm

d

Maximalní poměr k délce strany "x"

2/3

picture

Příprava a postup montáže

Pro bezchybnou realizaci skleněného obkladu je bezpodmínečně nutné důkladné zaměření.  Prostor pro obklad v kuchyni by měl být před zaměřením náležitě připraven. Měly by být namontovány horní skříňky, pracovní deska a vše co ohraničuje obklad. Pokud jsou v kuchyni již nainstalovány zásuvky je to pro naše techniky ideální situace. Samotné zaměření je otázka necelé hodiny, ale samozřejmě vždy záleží na složitosti zakázky v daném prostoru. Vyškolený technik Vám poradí s celkovou koncepcí a všemi detaily. 

Co se týče následné instalace, skleněný obklad se přichycuje silikonem - pružným tmelem přímo na zeď, ale  lze jej nalepit i na jakýkoliv jiný povrch. Veškeré spáry pečlivě utěsníme tmelem tak, aby nebyly příliš markantní, ale zachovaly funkčnost a voděodolnost. Po montáži je nutné nechat silikonový tmel zaschnout alespoň 24 hodin, aby bylo dosaženo co nejsilnějšího přilnutí.

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Skleněné obklady s fototiskem - ideální za kuchyňskou linku ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture