picture

Skleněné obklady s fototiskem - ideální za kuchyňskou linku

Skleněný obklad s fototiskem za kuchyňskou linku dodá vaší kuchyni jedinečnost a punc originality. Vytiskneme Vám jakýkoliv obrázek či fotku třeba z dovolené a nebo ornamenty, které doplní design vašeho bytu. Sami nabízíme nepřeberné množství motivů. Úzce spolupracujeme s největší světovou databankou fotografií www.shutterstock.com kde lze jednoduše vybírat. Stačí popustit uzdu své fantazii a společně najdem ten správný motiv. Nesporné další výhody skleněného obkladu jei jednoduchá údržba a ní spojená hygieničnost. Skleněný obklad je bez jakýchkoliv spár a díky tomu je čištění naprostou hračkou. Dalším důležitým aspektem tohoto přírodního materiálu je nadčasový, stále neotřelý design a bezvadná stálost materiálu. 

Skleněné obklady z tvrzeného skla jsou již delší dobu velkým fenoménem. Skleněný obklad je prvek, který Vaší kuchyni dodá punc luxusu a exkluzivity. Jejich největší výhodou je výborná omyvatelnost, skvělá mechanická i tepelná odolnost, a hlavně nadčasový design.  Skleněné obklady jsme schopni dodat v libovolných barvách dle vašeho přání. Samozřejmostí jsou lesklé i matné povrchy nebo broušené ornamenty. Pomůžeme Vám s výběrem včetně barev a technických detailů. 

Skleněné obklady zároveň mají jen minimum spojů a zcela tak eliminují starosti s čištěním spár, které jsou častým problémem u klasických kachlových obkladů. Slouží coby praktický pomocník a luxusní doplněk zároveň, což v oblasti designu nebývá vždy samozřejmostí. Proto by ve vaší kuchyni rozhodně neměly chybět.

Klademe velký důraz na vzhled celého interiéru. Veškeré skleněné obklady zaměřujeme a zasíláme do výroby teprve po kompletní konzultaci se zákazníkem.

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Skleněný obklad použitý jako zástěna v kuchyni, představuje jednoduché velmi oblíbené řešení. Oproti klasickým dlaždičkám, skleněný obklad neobsahuje takřka žádné spáry a není nijak limitován barevností a provedením. Při použití dřevěného lamina se setkáme s problémem tepelné odolnosti za sporákem a životnosti lamina vůči vlhkosti a celkové životnosti, s čímž se u skla nesetkáme. Ani různé stěrky a nátěry, nemají odolnost jako sklo.

Z jednoho kusu na míru – velkoformátové panely bez spár a spojů 

Za sporák – vysoká tepelná odolnost, vydrží 300 °C prudké teplotní změny

Fototisk – natiskneme vám jakýkoli obrázek či fotku, dle vaší fantazie

Neomezený výběr barev – včetně metalických a jiných barevných efektů

Design a Funkčnost – jednoduché, čisté a nadčasové

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Údržba a hygiena –  jednoduchá údržba, 100%  hygiena, vhodné pro alergiky

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Snadná
údržba

picture

Odolnost
300 °C

picture

Vhodné pro
alergiky

picture

Neomezený
výběr


 

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ 

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit ... konzultace zdarma, komplexní řešení, design, realizace 

—  OD PORADENSTVÍ PO REALIZACI - příjemně Vás překvapíme ... s respektem navrhneme technické řešení a design

—  NEOMEZENÝ VÝBĚR BAREV - přijďte se přesvědčit ... včetně barev na přání, metalických odstínů nebo fototisk

—  SHOWROOM S EXPOZICÍ A VZORKY - přijměte pozvání ... přijďte se inspirovat, ukázky realizací, barev a typů skel

—  ZKUŠENOSTI OD ROKU 1994 - je to jen na vás ... neustále se zlepšujeme v nových trendech designu při použití plochého skla

—  ZÁRUKA 7 LET - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme ... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev

—  VÍCE JAK 30 000 ZÁKAZNÍKŮ - budete spokojeni ... spolupracujeme s předními kuchyňskými studii, architekty a designéry

Technický popis

Minimální rozměr a šířka stěn

a

Minimalní rozměr od hrany skla k výřezu

40 mm

b

Minimalní rozměr stěny

200 mm

c

Minimalní rozměr od hrany výřezu k výřezu

25 mm

d

Maximalní poměr k délce strany "x"

2/3

picture

Od poptávky po komplexní realizaci

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Kompletní servis je samozřejmostí. Od odborné konzultace technického a designového řešení, až po pomoc při výběru barev, motivů a materiálů. Navržené řešení musí být vždy cenově přijatelné technicky funkční s ohledem a respektem na vaše přání. V případě zájmu Vás provedeme výrobní halou a seznámíme Vás s celým výrobním procesem. Vše vám vysvětlíme a objasníme. Samotná výroba pak je zaštítěná pod registrační značkou IntheGlass®. Používáme jen ty nejkvalitnější a certifikované materiály a jsme přístupni jakémukoliv atypickému či jinak nestandardnímu řešení. Naše výroba nabízí velmi individuální přístup. V našem showroom naleznete takřka neomezený výběr barev, grafických motivů a materiálů. Při samotné realizaci je důležitá rychlost čistota a kvalita provedení. Každý rok zrealizujeme více jak 1500 skleněných obkladů do kuchyní a máme více jak 30 000 spokojených zákazníků, což nám umožňuje držet až 7 let záruky, kterou jsme připraveni při objednání naší pravidelné údržbě spár a tmelů ještě prodloužit. To, co děláme, děláme rádi a jsme hrdí na to, že naše práce Vám přináší pohodu do vašich kuchyní a domovů.

Výhody Proč my? icon Co nabízíme? icon KONTAKTUJTE NÁS

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání