• icon
  • icon
picture

Nádherné posuvné skleněné dveře

Nádherné posuvné skleněné dveře

Skleněné posuvné dveře mají jednu nespornou výhodu, šetří obytný prostor. Díky posouvání dveří podél stěny nebo pevného skla či do stavebního pouzdra se ušetří rádius, který opisují otvíravé dveře. Skleněné posuvné dveře se nemusí nutně usazovat pouze na stěnu, ale dají se kotvit i do stropu. Tuto možnost dovoluje nejenom technický pokrok v kování, ale i vlastnosti kaleného skla. Skleněné posuvné dveře se mohou též osadit plynulým dojezdem, který je skryt v pojezdové kolejničce.

Dále všeobecně platí, skleněné dveře prosvětlují a opticky zvětšují prostor, což s neprůsvitnými materiály nikdy nedocílíte. Vkusně zvolené řešení může být dominantou ve Vašem interiéru. Nabízíme je nejčastěji v tloušťce skla 8 a 10mm provedení Diamant i Float a efektem Satinato. K jejich dokonalému vzhledu přispívá samozřejmě i špičkové kování a tím přináší do interiérů nadčasový luxusní design.

Posuvné dveře slouží jako předěl mezi jednotlivými místnostmi či se dají využít například u šatní skříně. Díky široké škále barev lze posuvné skleněné dveře skvěle sladit s ostatními prvky interiéru. Je také možnost je dozdobit nejrůznějšími ornamenty, grafickými fotografiemi či fotografie. Pro zákazníky, kteří si potrpí na výjimečnost, je fotografie pod skleněné posuvné dveře velice oblíbeným zpestřením.

Zobrazit více Zobrazit méně

Ukázky realizací

product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall

Červená, bílá a černá klasická kombinace
Barevný skleněný obklad umí být i velmi dominantní v celé kuchyni. Pro 6mm skleněný obklad syté barvy je použita sklovina s označením FLOAT.

product-gall

Čistota světlých odstínů
Na skleněný obklad je použito tepelně tvrzené sklo typu DIAMANT v tloušťce 6mm. Světlý odstín barvy, dokonale propojil kresbu dřeva s barvou dvířek.

product-gall

Velice elegantním prvkem skleněných obkladů může být i matné sklo, přičemž se v obkladu, nezrcadlí žádný odraz. Pro obklad z matného skla jsou nejpopulárnější odstíny šedé a černé.

product-gall

Potisk skla s motivem dřeva
Přímý tisk na sklo typu DIAMANT s tloušťkou 6mm se strukturou dřeva, dodá interiéru teplo a útulno. Lesk skla na dřevě působí jako několikavrstvý leštěný lak.

product-gall

Jednobarevné sklo diamant
Tvrzené sklo diamant tloušťky 6mm ve světlé barvě vkusně ladí s tmavou pracovní deskou a vanilkovou kuchyní.

product-gall

Sklo float 6mm
Kalené sklo tmavě červené barvy float 6mm dokáže oživit takřka každou kuchyni. Obklad je velmi praktický a skvěle se udržuje.

product-gall

Sklo float 6mm
Tyrkysová barva na kaleném skle float 6mm skvěle doplňuje bílou kuchyni a utvoří kompaktní celek. Výrazná barva v bílé kuchyni je vždy elegantním řešením.

product-gall

Sklo 6mm fototisk
Kalené sklo diamant fototisk 6mm zde vhodně doplňuje kuchyni a tvoří tak elegantní celek. Abstraktní vlnovka dokáže vhodně doplnit libovolný interiér.

product-gall

Fotiskové sklo diamant
Kalené sklo s fototiskem o tloušťce 6mm a dekorem mramoru dokonale dolaďuje design celé kuchyně. Navíc se výtečně udžuje a působí naprosto luxusním dojmem.

product-gall

Sklo diamant světlé barvy
Extračiré kalené sklo tloušťky 6mm dokonale koresponduje tmavým dekorem kuchyňského dvířka. Obklad je velmi praktický a skvěle se udržuje.

product-gall

Sklo float černé barvy
Kalené sklo 6mm float RAL9005 je vždy naprosto elegantním řešením. Bílou kuchyni perfektně doplňuje a jako celek působí luxusně.

product-gall

Sklo diamant 6mm
Skleněný obklad z tvrzeného skla diamant 6mm ve světle šedé barvě elegantně doplňuje kuchyni v bílém provedení.

product-gall

Sklo 6mm float
Skleněný obklad z kaleného skla float 6mm v červené barvě velmi dobře koresponduje s bílou kuchyní. Naprosto elegantně řešený koncept celé kuchyně.

product-gall

Diamant fototisk 6mm
Fototiskové sklo diamant ideálně doplňuje bílou kuchyni s tmavou pracovní deskou. Kombinace černé a bílé jak v kuchyni tak na skle působí velice elegantním dojmem.

product-gall

Sklo diamant s fototiskem
Kalené sklo diamant 6mm fototisk Vám splní jakýkoliv sen o neotřelém designu. Motiv na skle byl zvolen velmi citlivě a elegantně doplňuje kuchyni jako celek.

product-gall

Sklo Diamant 6mm
Tvrzené sklo Diamant 6mm v bílé barvě je evergreenem, který se hodí do každé kuchyně. Obkladové sklo je v tomto případě velmi elegantním a praktickým doplňkem.

product-gall

Čiré sklo float 6mm je velmi praktickým doplňkem ve Vaší kuchyni. Sklo je montováno na šrouby a prostor mezi sklem a pracovní deskou je vytmelen silikonovou spárou.

product-gall

Čiré sklo 6mm float
Tvrzené sklo float čiré 6mm slouží v tomto případě jako elegantní a praktické krytí tapety. Sklo zachovává tapetu jako dominantu celé kuchyně.

product-gall

Čiré sklo 6mm float
Kalené sklo float 6mm slouží v tomto případě jako elegantní a praktické krytí tapety. Dominantním designem celé kuchyně je stále vzor na tapetě.

product-gall

Sklo diamant 6mm
Elegantní bílá kuchyně doplněná žlutým tvrzrným sklem diamant 6mm působí velmi neotřele a zároveň si stále zachovává svoji praktičnost.

product-gall

Sklo Float 6mm
Bílá kuchyně dopněná o sklo float 6mm v červeném odstínu působí velice elegantně. Kombinace jednobarevné kuchyně a barevného skla je vždy úžasná.

product-gall

Sklo float
Kalené sklo float 6mm v béžové barvě ideálně doplňuje kuchyni v dekoru dřeva. Kombinace béžového skla a hnědého dřeva je vždy velmi elegantní.

product-gall

Sklo float 6mm
Obklad v růžové barvě z kaleného skla 6mm float dokáže být dominanou i této krásné elegantní kuchyně a vhodně ji doplnit.

product-gall

Sklo diamant
Tvrzené extračiré sklo o tloušťce 6mm ve vanilkové barvě elegantně doplňuje světlou kuchyni. Kombinace světlých přírodních barev je vždy elegantní.

product-gall

Float jednobarevné
Tvrzené sklo float 9005 je vhodným a elegantním doplňkem do takřka každé kuchyně. Obklad v černé barvě pozvedne i starší kuchyni a je opravdu krásným doplňkem.

product-gall

Diamant jednobarevný
Kuchyně ve světlém dekoru doplněná o extračiré kalené sklo 6mm. Sklo s navrženým designem kuchyně dokonale koresponduje.

product-gall

Sklo float 6mm
Tyrkysová barva na kaleném skle float 6mm skvěle doplňuje bílou kuchyni a utvoří kompaktní celek. Jednobarevné sklo bílou kuchyni vždy úchvatně doplní.

product-gall

Sklo float
Tvrzené sklo float 6mm v modré barvě slouží jako elegantní doplněk ke stylové kuchyni. Bílé kuchyni často sluší skleněný obklad s výrazným podlakováním.

product-gall

Sklo float
Tvrzené sklo float 6mm v modré barvě slouží jako elegantní doplněk ke stylové kuchyni. Kombinace decentních a výrazných barev je vždy unikátní.

product-gall

Sklo diamant fototisk
Tvrzené fototiskové sklo 6mm diamant s motivem siluet známých staveb celého světa, je velice výraznou dominantou světlé kuchyně s pracovní deskou dekoru dřeva.

Tvrzené fototiskové sklo 6mm diamant s moti

product-gall

Fototisk diamant
Tvrzené sklo diamant 6mm fototisk namontované do kuchyně v šedivých barvách dokonale koresponduje s dekorem kuchyňských dvířek. Díky skvělé volbě barev tvoří dokonalou symbiózu.

product-gall

Diamant fototisk
Tvrzené fototiskové sklo diamant 6mm elegantně doplňuje stylovou kuchyni. Díky citlivě zvolenému abstraktnímu vzoru je sklo ideálním designovým doplňkem.

product-gall

Diamant fototisk
Každou kuchyni rozjasní fototiskové sklo diamant 6mm v tomto případě design pro milovníky života na exotickém ostrově.

product-gall

Fototisk diamant
Kalené fototiskové sklo diamant 6mm dokonale koresponduje s navrženou kuchyní. Strom na skle vhodně doplňuje nejen pracovní desku, ale kuchyni jako celek.

product-gall

Fototisk diamant
Citlivě vybraný motiv na tvrzeném extračirém skle diamant 6mm elegantně doplňuje design kuchyně. Decentní fototisková skla jsou vždy elegantním a praktickým doplňkem.

product-gall

Sklo diamant s fototiskem
Skleněný obklad z tvrzeného skla diamant 6mm s fototiskem skvěle doplňuje kuchyni v tmavém dekoru. Vzory s abstraktním motivem jsou velmi žádaným doplňkem.

product-gall

Kuchyně doplněná o tvrzené fototiskové sklo diamant 6mm s decentním abstraktním motivem. Barva kuchyně a obkladu v tomto případě dokonale korespondují.

product-gall

Fototisk diamant Elegantní sklo diamant 6mm s fototiskem je v tomto případě dominantou této krásné kuchyně. V tomto případě byl motiv vybrán velmi citlivě.

product-gall

Na pohleded i na dotyk
Kalené sklo 4mm se strukturou prípominající lámaný kámen, doplněné tiskem struktury kamene, jako obklad za kuchyňskou linkou působí velmi zajímavě.

product-gall

Art collection
Kalené strukturální sklo 4mm z řady Art collection famózně doladí neotřelý design rustikální kuchyně. Motiv v podzimních barvách je výrazným doplňkem světlé kuchyně.

product-gall

Moře v kuchyni
Sklo Atlantic z řady Art Collection se strukturou rozbouřeného moře, kterou cítíte na dotyk, podtrhuje fototisk hladiny moře.

product-gall

Strukturální sklo KONFETA
Obklad v kuchyni s 3D efektem, kombinace struktury skla s potiskem nepravidelných zrn, může být zajímavým doplňkem světlé i tmavé kuchyně.

product-gall

Přírodní motiv v kuchyni
Sklo o tlouštce 4mm z řady Art Collection s velmi výraznou strukturou připomínající kůru stromu podpořenou fototiskem kmene břízi neunikne pozornosti v žádné kuchyni.

product-gall

Květiny do domu
Skleněný obklad z tvrzeného skla diamant 6mm, rozjasnil v tomto případě světlou kuchyni fototisk s veselým květinovým vzorem.

product-gall

Cibulák za kuchyňskou linku
Tvrzené sklo 6mm diamant s fototiskem vzoru s motivem rozšířeným hlavně na porcelánovém nádobí, velice elegantně doplňuje kuchyň v modro bílém provedení.

product-gall

Sklo diamant fototisk Kalené extračiré sklo s fototiskem 6mm diamant s motivem dlaždiček v modrobílém provedení je výrazným doplňkem rohové kuchyně.

product-gall

Sklo diamant fototisk Tvrzené sklo fototisk 6mm diamant umí elegantně a vhodně doplnit i kuchyni rustikálním stylu. Výhodou fototisku je nekonečná variabilita vzorů.

product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall
product-gall

Ukázky realizací

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Skleněné dveře a příčky mají nespornou výhodu oproti typizovaným produktům z jiných materiálů. Použitím dveří a příček ze skla získáte hlavně prostor a více světla do vašeho interiéru. Jednoduché systémy skleněných stěn zabírají minimum místa s velkou užitnou hodnotou. Nejsou zde nutné složité stavební úpravy.

Velká modifikace – pestrý výběr variant kování a systémů

Světlo a prostor – průhledná, průsvitná, či jinak barevná řešení

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Design – rozmanitý výběr typů a barev skel, povrchů kování

Bezpečnost – používáme pouze kvalitní materiály s certifikátem

Údržba a hygiena –  jednoduchá údržba, 100%  hygiena, vhodné pro alergiky

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Světlo a prostor

picture

Mechanická odolnost

picture

Variabilita

picture

Design

Zobrazit více Zobrazit méně


 

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ 

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit ... konzultace zdarma, komplexní řešení, design, realizace 

—  NEOMEZENÁ VARIABILITA - příjemně Vás překvapíme ... s respektem navrhneme technické řešení a design

—  ŘEŠENÍ NA MÍRU - získáte světlo a prostor ... každý prostor má své řešení, respektujeme vaše představy a přání 

—  BEZPEČNOST - vždy na prvním místě ...používáme pouze kvalitní materiály s certifikátem

—  VELKÝ VÝBĚR SKEL A SYSTÉMŮ KOVÁNÍ - přijďte se přesvědčit ...jistě si vyberete z nabídky systémů variant kování

—  SHOWROOM S EXPOZICÍ A VZORKY - přijměte pozvání ... přijďte se inspirovat, ukázky realizací, barev a typů skel

—  ZKUŠENOSTI OD ROKU 1994 - je to jen na vás ... neustále se zlepšujeme v nových trendech designu při použití plochého skla

—  ZÁRUKA 7 LET - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme ... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev

—  VÍCE JAK 30 000 ZÁKAZNÍKŮ - budete spokojeni ... spolupracujeme s předními kuchyňskými studii, architekty a designéry

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Od poptávky po komplexní realizaci

Čeká vás budování nové, či rekonstrukce staré koupelny? Jste limitováni atypickým interiérem, nebo chcete jít cestou designové originality? I vám jsme připraveni poradit a pomoci vyřešit potřeby s tímto úkolem spojené.

Proč my ?

Několik důvodů které Vás přesvědčí

icon

7 let záruka

Nabízíme vám záruční i pozáruční servis. Díky bohatým zkušenostem a profesionalitě si můžeme dovolit vám nabídnout 7letou záruku na naše produkty. My si věříme a Vaši důvěru nezklameme... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Zkušenosti

Naše firma Barevná skla působí na trhu už více než 20 let a velkou část své existence zasvětila sklu v interiéru. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s rozhodováním. Budeme vám nápomocni nejen při dispozičním řešení, ale také při volbě designu a barevnosti pro vaše obklady do kuchyně, skleněné pracovní desky i celoskleněné stěny. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Výroba

V roce 2018 jsme otevřeli výrobní halu v Milčicích u Peček, která je vybavená nejmodernějšími stroji na opracování velkoformátového skla. Ve výrobní hale se nachází vše od automatických řezacích stolů, přes pětiosé CNC, rámovou brusku, pec na vrstvení skel, až po zařízení na pískování skel. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Neomezený výběr barev

Vyvinuli jsme speciální systém nanášení barev na skla, který nám umožňuje podlakovat sklo takřka neomezenou škálou barev. Můžete vybírat ze vzorníku RAL, NCS nebo barvy na sklo Lacobel. Umíme připravit nejrůznější metalické barvy i takzvané efekty, nebo nanést na sklo fotografii. Naší největší předností je namíchání barvy přesně podle dodaného vzorku. Zobrazit více Zobrazit méně

Výhody Proč my? icon Co nabízíme? icon KONTAKTUJTE NÁS

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

V pondělí 4.7.2022 a na státní svátky 5.7 a 6.7. 2022, bude naše prodejna UZAVŘENA.

 

 

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání

Týden od 4.7. do 8.7. bude naše prodejna UZAVŘENA. (celofiremní dovolená).