picture

Nádherné posuvné skleněné dveře

Skleněné posuvné dveře mají jednu nespornou výhodu, šetří obytný prostor. Díky posouvání dveří podél stěny nebo pevného skla či do stavebního pouzdra se ušetří rádius, který opisují otvíravé dveře. Skleněné posuvné dveře se nemusí nutně usazovat pouze na stěnu, ale dají se kotvit i do stropu. Tuto možnost dovoluje nejenom technický pokrok v kování, ale i vlastnosti kaleného skla. Skleněné posuvné dveře se mohou též osadit plynulým dojezdem, který je skryt v pojezdové kolejničce. Dále všeobecně platí, skleněné dveře prosvětlují a opticky zvětšují prostor, což s neprůsvitnými materiály nikdy nedocílíte. Vkusně zvolené řešení může být dominantou ve Vašem interiéru. Nabízíme je nejčastěji v tloušťce skla 8 a 10mm provedení Diamant i Float a efektem Satinato. K jejich dokonalému vzhledu přispívá samozřejmě i špičkové kování a tím přináší do interiérů nadčasový luxusní design.

Posuvné dveře slouží jako předěl mezi jednotlivými místnostmi či se dají využít například u šatní skříně. Díky široké škále barev lze posuvné skleněné dveře skvěle sladit s ostatními prvky interiéru. Je také možnost je dozdobit nejrůznějšími ornamenty, grafickými fotografiemi či fotografie. Pro zákazníky, kteří si potrpí na výjimečnost, je fotografie pod skleněné posuvné dveře velice oblíbeným zpestřením.

Proč zvolit skleněné dveře a příčky od nás?

  • Vysoká odolnost a bezpečnost kaleného skla
  • Snadná údržba
  • Nadčasový a elegantní design
  • Nepřeberná skleněných dveří a příček vyráběných na míru
  • Posuvné dveře ušetří značné místo

Posuvné dveře vyrábíme z odolného kaleného skla, které splňuje bezpečnostní kritéria. Posuvné systémy sestávají z kombinace velmi odolného hliníku a oceli a madla tvoří kartáčovaná nerezová ocel.Jsme schopni vám dodat posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Hmotnost můžeme vypočítat pomocí jednoduchého vzorečku – 2,5 kg/mm tloušťky skla × m2.Celoskleněné posuvné dveře jsou velmi stylové, je ale potřeba brát v potaz, že se jedná spíše o dekorativní než bezpečnostní dveře. Jejich drobnou nevýhodou je, že nej

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

SNADNÁ ÚDRŽBA

picture

ODOLNOST 300 °C

picture

VHODNÉ PRO ALERGIKY

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Nádherné posuvné skleněné dveře ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture