picture

Skleněné dveře a skleněné příčky

Elegantní a nadčasové dveře a příčky, které provzdušní každý prostor

Doby, kdy skleněné dveře obsahovaly pouze skleněnou výplň uprostřed, jsou už dávno pryč. Dnes si můžete pořídit skleněné dveře bez jakéhokoli osazení. Každý dům či byt takové dveře nádherně odlehčí a provzdušní.

Skleněné dveře a příčky se hodí k rozdělení místnosti do několika zón, uzavření nevzhledných šaten i optickému zvětšení menšího prostoru a díky široké škále barev lze jak skleněné dveře, tak i skleněné příčky skvěle sladit s ostatními prvky interiéru.

Proč zvolit skleněné dveře a příčky od nás?

  • Vysoká odolnost a bezpečnost kaleného skla
  • Snadná údržba
  • Nadčasový a elegantní design
  • Nepřeberná skleněných dveří a příček vyráběných na míru
  • Posuvné dveře ušetří značné místo

Skleněné dveře a příčky působí luxusně, opticky zvětšují prostor a jsou zcela bezpečné. Ve velice nepravděpodobné situaci, že by se sklo rozbilo (bylo by potřeba vyvinout skutečně velký tlak), rozsype se na miniaturní a zcela tupé kousky, které nikoho nemohou zranit.

Skleněné dveře i příčky lze dozdobit nejrůznějšími ornamenty. Další možnou variantou jsou grafické návrhy či fotografie. Pro zákazníky, kteří si potrpí na výjimečnost, je fotografie pod skleněné dveře či skleněnou příčku velice oblíbeným zpestřením.

Materiály / Barevnost

picture

Skleněná příčka, která elegantním způsobem odděluje zázemí od konferenční místnosti. Bylo použito tvrzené sklo float 10mm se zalištováním ze tří stran kvůli bezpečnosti a odolnosti.

 

picture

Prosklená stěna s otevíracími dveřmi v kancelářských prostorech. Ideální a praktické oddělení jednací místnosti od chodby. Bylo použito tvrzené sklo float 10mm opatřené matnou folií, která imituje pískovaný povrch.

picture

Skleněné posuvné dveře kotvené do zdi. Ideální řešení, které ušetří spoustu cenného prostoru. Bylo použito 8mm tlusté kalené sklo doplněné pískováním. Kování je použito značkové a kvalitní z důvodu funkčnosti a bezpečnosti.

picture

Elegantní spojení skleněného zábradlí a přepážky oddělující předsíň. Použitý materiál 10mm grey v kombinaci s nerezovým kováním.

 

 

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

SNADNÁ ÚDRŽBA

picture

ODOLNOST 300 °C

picture

VHODNÉ PRO ALERGIKY

O produktu Materialy / Barevnost icon Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Skleněné dveře a skleněné příčky ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture