picture

Skleněné dveře a skleněné příčky

Elegantní a nadčasové dveře a příčky, které provzdušní každý prostor

Doby, kdy skleněné dveře obsahovaly pouze skleněnou výplň uprostřed, jsou už dávno pryč. Dnes si můžete pořídit skleněné dveře bez jakéhokoli osazení. Každý dům či byt takové dveře nádherně odlehčí a provzdušní.

Skleněné dveře a příčky se hodí k rozdělení místnosti do několika zón, uzavření nevzhledných šaten i optickému zvětšení menšího prostoru a díky široké škále barev lze jak skleněné dveře, tak i skleněné příčky skvěle sladit s ostatními prvky interiéru.

Skleněné dveře a příčky působí luxusně, opticky zvětšují prostor a jsou zcela bezpečné. Ve velice nepravděpodobné situaci, že by se sklo rozbilo (bylo by potřeba vyvinout skutečně velký tlak), rozsype se na miniaturní a zcela tupé kousky, které nikoho nemohou zranit.

Skleněné dveře i příčky lze dozdobit nejrůznějšími ornamenty. Další možnou variantou jsou grafické návrhy či fotografie. Pro zákazníky, kteří si potrpí na výjimečnost, je fotografie pod skleněné dveře či skleněnou příčku velice oblíbeným zpestřením.

 

Co s námi získáte ???

1. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit...   poradenství zdarma, komplexní řešení, design, realizace        

2. NEOMEZENÁ VARIABILITA - rádi vám navrhneme...  každý prostor má své řešení, široký výběr systémů variant kování

3. ŘEŠENÍ NA MÍRU - získáte světlo a prostor... nabízíme průhledné, průsvitné i neprůhledné či barevné rěšení vašich dveří a příček

4. BEZPEČNOST - vždy na prvním místě...  používáme pouze bezpečnostní kalená ESG a vrstvená VSG skla s certifikátem kvality

5. VELKÝ VÝBĚR - přijďte se přesvědčit... rozmanitý výběr typů, barev a povrchů skel, široká nabídka povrchů a odstínů kování

6. NAŠE ZÁZEMÍ - přijměte pozvání...  showroom s expozicí, vzorky barev, druhy skel, výrobní hala, CNC, laminační pec, tisk na sklo, lakovna

7. ZKUŠENOSTI - je to jen na Vás...  od roku 1994, více než 30 000 zákazníků u předních kuchyňských studií, architektů a designérů

8. ZÁRUKA 7 let - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme...

POMÁHÁME UTVÁŘET POHODU VAŠEHO DOMOVA

picture

Skleněná příčka, která elegantním způsobem odděluje zázemí od konferenční místnosti. Bylo použito tvrzené sklo float 10mm se zalištováním ze tří stran kvůli bezpečnosti a odolnosti.

 

picture

Prosklená stěna s otevíracími dveřmi v kancelářských prostorech. Ideální a praktické oddělení jednací místnosti od chodby. Bylo použito tvrzené sklo float 10mm opatřené matnou folií, která imituje pískovaný povrch.

picture

Skleněné posuvné dveře kotvené do zdi. Ideální řešení, které ušetří spoustu cenného prostoru. Bylo použito 8mm tlusté kalené sklo doplněné pískováním. Kování je použito značkové a kvalitní z důvodu funkčnosti a bezpečnosti.

picture

Elegantní spojení skleněného zábradlí a přepážky oddělující předsíň. Použitý materiál 10mm grey v kombinaci s nerezovým kováním.

 

 

picture

VÝHODY A VLASTNOSTI PŘI POUŽITÍ SKLA

Skleněné dveře a příčky mají nespornou výhodu oproti typizovaným produktům z jiných materiálů. Použitím dveří a příček ze skla získáte hlavně prostor a více světla do vašeho interiéru. Jednoduché systémy skleněných stěn zabírají minimum místa s velkou užitnou hodnotou. Nejsou zde nutné složité stavební úpravy.

Velká modifikace – pestrý výběr variant kování a systémů

Světlo a prostor – průhledná, průsvitná, či jinak barevná řešení

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Design – rozmanitý výběr typů a barev skel, povrchů kování

Bezpečnost – používáme pouze kvalitní materiály s certifikátem

Údržba a hygiena –  jednoduchá údržba, 100%  hygiena, vhodné pro alergiky

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

SNADNÁ ÚDRŽBA

picture

ODOLNOST 300 °C

picture

VHODNÉ PRO ALERGIKY

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po - Čt 10:00 - 12:30 13:30 - 17:30

10:00 - 12:30 13:30 - 17:30

So 10:00 - 13:00

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156, 642 00 Brno

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání