picture

Skleněné dveře do vestavěného sprchového koutu

Skleněné dveře do sprchového koutu a skleněné stěny dodávají sprchovému koutu eleganci, vzdušnost a odstraňují pocit stísněnosti při sprchování i v tom nejmenším sprchovém koutu. Máte doma klasický zděný sprchový kout a přes to byste si rádi dopřáli příjemný pocit vzdušnosti při sprchování? Nemusíte hledat řešení v koupi celého nového sprchového koutu. Máme pro vás rychlejší, levnější a elegantnější řešení vašeho problému. Nabízíme vám skleněné dveře do sprchového koutu různých tvarů a barev

LUXUSNÍ A BEZPEČNÉ SKLENĚNÉ SPRCHOVÉ KOUTY

Sprchové kouty jsou velice oblíbenou variantou do menších i prostornějších koupelen. Jsou-li dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují téměř stejný požitek z relaxace jako vany.

Proč zvolit sprchový kout od nás?

  • Možnost realizace i naprosto nestandardních rozměrů
  • Každé řešení může být naprosto individuální
  • Nepřeberná variabilita sprchových koutů vyráběných na míru
  • Kvalitní tvrzené (tj. bezpečnostní) sklo dle přání zákazníků v různých provedeních
  • Vysoce kvalitní kování, které splňuje vysoké standardy náročných klientů

Sprchové kouty se skleněnými dveřmi působí luxusně, opticky zvětšují prostor a jsou zcela bezpečné. Ve velice nepravděpodobné situaci, že by se sklo rozbilo (bylo by potřeba vyvinout skutečně velký tlak), rozsype se na miniaturní a zcela tupé kousky, které nikoho nemohou zranit.

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

Snadná údržba

picture

Designové italské kování

picture

Vysoce bezpečné

Příprava a postup montáže

Čeká vás budování nové, či rekonstrukce staré koupelny? Jste limitováni atypickým interiérem, nebo chcete jít cestou designové originality? I vám jsme připraveni poradit a pomoci vyřešit potřeby s tímto úkolem spojené.

Musíte se nejprve rozhodnout, zda chcete uzavíratelný sprchový kout, či stačí zástěna tzv. walk in. Oboje pro vás rádi vytvoříme, je ale potřeba se zamyslet včas nad některými zásadními otázkami a to i těmi technickými. Musíme jimi totiž případně začít už při stavební přípravě. Zvláště je toto rozhodnutí důležité při požadavku na minimalistické provedení, kdy je kladen důraz na čistý detail, bez viditelného uchycení v podlaze, či ve stropě. To vyžaduje malinko pracnější zásah a především jeho načasování.

Jak bude kout, či zástěna situována a kterým směrem se bude do nich vcházet? Bude v případě uzavíratelného koutu možno použít dveře kyvné, nebo zvolíte raději posuvné? Má se otevírat jedno křídlo, či dvě? To jsou rozhodnutí, která musíte učinit ještě před samotnou realizací.

Další otázky je potřeba si zodpovědět směrem k uchycení skel. Toto je důležité nejen z hlediska funkčnosti, ale i statiky. Tam, kde není upevnění až do stropu, se musí pevnost skleněných stěn a dveří řešit zavětrovacími tyčemi. Ty fungují velice dobře, ale designově to každému nemusí vyhovovat. Když se skla budou upevňovat, tedy kotvit na podlahu, je rovněž potřeba myslet na podlahové topení, správné spádování podlahy a vhodný odtok. V případě použití bodových úchytů, či ukotvení skel do viditelných lišt, je už potom jen na Vás, jaký zvolíte design a povrchovou úpravu kování. 

Když je vše správně naplánováno a připraveno, šetříte náklady i čas potřebný na samotnou montáž. Ta už není tak složitá a realizace pokračuje velmi rychle. Jsme připraveni vám nejen ochotně poskytnout technickou konzultaci, ale připravit pro vás řešení na míru nejen vašim představám, ale i kapse.

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Skleněné dveře do vestavěného sprchového koutu ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture