picture

Bezpečné schody ze skla

Schody ze skla jsou naprosto nekonvenčním řešením a prvkem moderní architektury. Pochozí desky jsou jedinečnou součástí moderní architektury. Skleněné schody překonávají chápání skla jako běžného materiálu. Schodnice je možné opatřit také protiskluzovou úpravou nebo adhezními proužky. Skleněné schody je možné upevnit na kovové i dřevěné konstrukce nebo také do rámu.

Proč si zvolit skleněné schody od nás?

  • Vysoká odolnost a naprostá bezpečnost tvrzeného skla
  • Elegantní, nadčasové a luxusní řešení do interiéru
  • Dlouhá životnost a odolnost vůči mechanickému poškození
  • Pro vrchní sklo se nabízí i speciálně vyrobená skla pro lepší odolnost proti poškrábaní a protiskluzu určená na schodnice AntiScratch, LuxxRaff atd.
  • Skleněné schody se nejčastěji používají v čirém provedení. Průhledné/neviditelné schody mohou být pro někoho velmi pocitově nepříjemné, ale vzdušnost a lehkost, pocit vznášení se v prostoru jsou úžasné.
  • Schodnice můžou být i barevné. Můžeme vrstvit pro skleněné schodnice různá skla probarvená ve hmotě. Anebo barvit schody pomocí barevných folií. Fólie, které se používají pro vrstvení skla, se vyrábí v mnoha      barevných provedeních.
  • Imitace matného skla, desítky  transparentních i neprůhledných barev. Tyto folie lze i různě kombinovat a docílit tak dalších barev.
  • Na folie lze i tisknout třeba obrázek z fotky nebo logo firmy. Provedení a design skleněného schodiště nabízí velké možnosti pro vaši kreativitu.

MATERIÁLY / BAREVNOST

Skleněné schodnice se vyrábí z vrstveného skla a nejčastěji se k sobě lepí tři 10 mm tlustá skla. Sílu a vrstvených skel na schodnic je potřeba vždy propočítat s přihlédnutím na velikost a uchycení jednotlivých schodů.

Takto vyrobené skleněné schodnice svou pevností umožní různé možnosti provedení a uchycení. Skleněné schodnice se dají kotvit bodovými úchyty nebo vsadit do lišt. Lze je upevnit pouze na jedné straně a při chůzi po schodech si tak můžete navodit pocit levitace. Řešení a možností pro montáž samonosného skleněných schodů je nepřeberné množství. Zde záleží jen na přání zákazníka nebo fantazii architekta.

picture

Údržba a vlastnosti

Údržba skleněného zábradlí je velice jednoduchá. Zde lze využít našich služeb „záruční a pozáruční servis“. Skla lze ošetřit nejnovější nanotechnologií, která změní povrchové napětí na ploše skla. Takto speciálně upravený povrch, odpuzuje tekutiny mastnoty a prach.

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky.

Naprostá bezpečnost Široká nabídka barev a motivů Velká houževnatost tvrzeného skla

picture

Vhodné pro
alergiky

picture

Odolnost
300 °C

picture

Snadná
údržba

Příprava a postup montáže

Takto vyrobené skleněné schodnice svou pevností umožní různé možnosti provedení a uchycení. Skleněné schodnice se dají kotvit bodovými úchyty nebo vsadit do lišt. Lze je upevnit pouze na jedné straně a při chůzi po schodech si můžete navodit tak pocit levitace. Řešení a možností pro montáž samonosného skleněných schodů je nepřeberné množství. Zde záleží jen na přání zákazníka nebo fantazii architekta.

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Bezpečné schody ze skla ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture