picture

Bezpečné schody ze skla

Schody ze skla jsou naprosto nekonvenčním řešením a prvkem moderní architektury. Pochozí desky jsou jedinečnou součástí moderní architektury. Skleněné schody překonávají chápání skla jako běžného materiálu. Schodnice je možné opatřit také protiskluzovou úpravou nebo adhezními proužky. Skleněné schody je možné upevnit na kovové i dřevěné konstrukce nebo také do rámu.

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit...   poradenství zdarma, komplexní řešení, design, realizace        

—  NEOMEZENÁ VARIABILITA - získáte světlo a prostor...  každý prostor má své řešení, široký výběr systémů variant kování a kotvení

—  BEZPEČNOST - vždy na prvním místě...  vysoká odolnost, používáme pouze bezpečnostní vrstvená a kalená VSG ESG skla s certifikátem kvality

—  VELKÝ VÝBĚR MOŽNOSTÍ - přijďte se přesvědčit... nabízíme neomezené možnosti řešení, průhledné, průsvitné, neprůhledné nebo transparentní barevné atd.

—  NAŠE ZÁZEMÍ - přijměte pozvání...  showroom s expozicí, vzorky barev, druhy skel, výrobní hala, CNC, laminační pec, tisk na sklo, lakovna

—  ZKUŠENOSTI - je to jen na Vás...  od roku 1994, více než 30 000 zákazníků u předních kuchyňských studií, architektů a designérů

—  ZÁRUKA 7 let - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme...

 

POMÁHÁME UTVÁŘET POHODU VAŠEHO DOMOVA

Skleněné schodnice se vyrábí z vrstveného skla a nejčastěji se k sobě lepí tři 10 mm tlustá skla. Sílu a vrstvených skel na schodnic je potřeba vždy propočítat s přihlédnutím na velikost a uchycení jednotlivých schodů.

Takto vyrobené skleněné schodnice svou pevností umožní různé možnosti provedení a uchycení. Skleněné schodnice se dají kotvit bodovými úchyty nebo vsadit do lišt. Lze je upevnit pouze na jedné straně a při chůzi po schodech si tak můžete navodit pocit levitace. Řešení a možností pro montáž samonosného skleněných schodů je nepřeberné množství. Zde záleží jen na přání zákazníka nebo fantazii architekta.

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Skleněné schodnice a pochozí skla nabízí velké možnosti. Otevírají podlahy a stropy světlu a průhledu. Tyto vlastnosti kategorizují pochozí sklo do luxusních a reprezentačních prostor.

Design – jednoduchý, čistý, vzdušný a prosvětlený

Bezpečnost – kvalitní materiály VSG ESG s certifikátem

Velká modifikace – variabilita systémů a kontvení

Materiály – AntiSretch, Lux Raff, různé barevné provedení

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Bezpečnost

picture

Mechanická
odolnost

picture

Design

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Od poptávky po komplexní realizaci

Takto vyrobené skleněné schodnice svou pevností umožní různé možnosti provedení a uchycení. Skleněné schodnice se dají kotvit bodovými úchyty nebo vsadit do lišt. Lze je upevnit pouze na jedné straně a při chůzi po schodech si můžete navodit tak pocit levitace. Řešení a možností pro montáž samonosného skleněných schodů je nepřeberné množství. Zde záleží jen na přání zákazníka nebo fantazii architekta.

CO VÁS PŘESVĚDČÍ ? icon ČÍM SI VÁS ZÍSKÁME ? JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE ? icon KONTAKTUJTE NÁS

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání