picture

Luxusní skleněné zábradlí - luxusní i bezpečné

Celoskleněná zábradlí lez použít jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech. U skleněného zábradlí je díky jeho houževnatosti na prvním místě bezpečnost. Samozřejmostí je také zcela elegantní design.

U každého zábradlí jsme schopni navrhnout celé řešení a doporučit nejvhodnější materiál. Jsme schopni realizovat jak zábradlí schodišťová, tak zábradlí k mezipatrům a terasám. Vždy doporučíme nejvhodnější ukotvení (bodové, do profilu).  Nespornou výhodou skleněného zábradlí je, že díky svojí robustnosti není vždy potřeba jej osadit madlem.

Proč si vybrat skleněné zábradlí od nás?

  • Vysoká odolnost a naprostá bezpečnost
  • Elegantní a nadčasový design, který provzdušní každý interiér
  • Možnost navrhnout celé řešení i ideální ukotvení
  • Skleněné zábradlí se nejčastěji používá v čirém provedení.
  • Průhledná skla s průhlednou folií, aby skrze ně bylo vidět. Nebo snad spíše aby zábradlí nebylo vidět. Průhledné/neviditelné zábradlí tak zachová vzdušnost a lehkost prostoru, terasy či balkonu.
  • Zábradlí může být i barevné. Můžeme vrstvit pro zábradlí různá skla probarvená ve hmotě. Dá se též barvit zábradlí pomocí barevných folií. Fólie, které se používají pro vrstvení skla, se vyrábí v mnoha barevných provedeních.
  • Imitace matného skla, desítky  transparentních i neprůhledných barev. Tyto folie lze i různě kombinovat a docílit tak dalších barev.
  • Na folie lze i tisknout třeba obrázek z fotky nebo logo firmy.
  • Do folie mezi skla lze také něco zapéct, např. krajková záclona nebo kousky alobalu. Provedení a design skleněného zábradlí nabízí velké možnosti pro vaši kreativitu.

MATERIÁLY / BAREVNOST

Na samonosné skleněné zábradlí se nejčastěji používá vrstvené kalené sklo označené jako „VSG“, což jsou to dvě kalená skla slepená v ploše folií. Kalené sklo je samo osobě velmi pevné a pružné, ale při rozbití se rozpadne na tisíce malých střípku. Proto jsou tyto pevná kalená skla slepeny folií. Pro slepení folií se používá speciální vakuová pec, kde se skla s folií zahřejí na teplotu skoro 200°C a zároveň se z pece vysává vzduch. Takto slepená skla zaručí, že i když by skla praskla, folie tyto rozbitá skla udrží pohromadě a zábradlí sice ztratí estetickou krásu, ale zůstane zachovaná funkce bezpečnosti.

picture

Údržba a vlastnosti

Údržba skleněného zábradlí je velice jednoduchá. Zde lze využít našich služeb „záruční a pozáruční servis“. Skla lze ošetřit nejnovější nanotechnologií, která změní povrchové napětí na ploše skla. Takto speciálně upravený povrch, odpuzuje tekutiny mastnoty a prach.

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čistícími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky.

Naprostá bezpečnost Široká nabídka barev a motivů Velká houževnatost tvrzeného skla

picture

Vhodné pro
alergiky

picture

Odolnost
300 °C

picture

Snadná
údržba

Příprava a postup montáže

Takto vyrobená skla svou pevností umožní různé možnosti provedení a uchycení. Skla se dají kotvit bodovými úchyty nebo vsadit do lišt. Řešení a možností pro montáž samonosného skleněného zábradlí je nepřeberné množství. Zde záleží jen na přání zákazníka nebo fantazii architekta.

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Luxusní skleněné zábradlí - luxusní i bezpečné ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture