picture

Luxusní skleněné zábradlí - luxusní i bezpečné - ideální ke schodišti

Celoskleněná zábradlí – módní trend současné architektury. Designové systémy skleněné zábradlí WERNER glasprojekt® lze použít ve venkovních i ve vnitřních prostorech. V systemu GN-Gläsern echte® lze skleněné zábradlí kombinovat přímo se skleněnými schodnicemi. Variabilita jednotlivých systémů je takřka neomezené a zaručuje maximální bezpečí v souladu s požadavky normy EN ČSN 74 3305.

Sklo pro zábradlí vyrábíme výhradně pod značkou In the Glass®, které splňuje veškeré normy a předpisy. Skla standardně nabízíme čirá nebo průhledná i nepruhledná barevná. Jsme schopni nabídnout i individuální designová Art glass.

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit...   poradenství zdarma, komplexní řešení, design, realizace        

—  NEOMEZENÁ VARIABILITA - získáte světlo a prostor...  každý prostor má své řešení, široký výběr systémů variant kování a kotvení

—  BEZPEČNOST - vždy na prvním místě...  vysoká odolnost, používáme pouze bezpečnostní vrstvená a kalená VSG ESG skla s certifikátem kvality

—  VELKÝ VÝBĚR MOŽNOSTÍ - přijďte se přesvědčit... nabízíme neomezené možnosti řešení, průhledné, průsvitné, neprůhledné nebo transparentní barevné atd.

—  NAŠE ZÁZEMÍ - přijměte pozvání...  showroom s expozicí, vzorky barev, druhy skel, výrobní hala, CNC, laminační pec, tisk na sklo, lakovna

—  ZKUŠENOSTI - je to jen na Vás...  od roku 1994, více než 30 000 zákazníků u předních kuchyňských studií, architektů a designérů

—  ZÁRUKA 7 let - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme...

POMÁHÁME UTVÁŘET POHODU VAŠEHO DOMOVA

Především je to váš domov a budeme velice rádi, když nám umožníte se podílet na utváření něčeho pro nás tak významného, jako je Vaší rodinné pohodlí.

Skleněné zábradlí vyniká především svou funkčností a designem. Čistá ostrá a takřka neviditelná linie skla působí v interiéru spíše jako diamantový šperk. Užitné hodnoty moderního skla předčí většinu materiálů. Sklo dnes tvoří samo o sobě konstrukční a nosný prvek. Přitom zachovává ty nejvyšší podmínky bezpečí. Svou transparentností nijak nezatěžuje prostor a působí lehce, vzdušně, elegantně a velmi čistě v celém interiéru.

Skleněné zábradlí lze samozřejmě použít i na venkovní balkony či terasy. Velké oblibě skleněnému zábradlí se pak dostává u francouzských oken, kde je úplně neviditelné a nijak neruší výhled z okna. Trend stavebního skla má obrovskou progresi. Tento, stále se zvětšující nárůst má své opodstatnění v samotných vlastnostech této čistě přírodní a velmi ekologické surovině.

Skleněné zábradlí ruší veškeré hranice a otvírá životní prostor.

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Skleněné zábradlí zažívá vzrůst v oblibě, pro jeho vlastnost, transparentnost skla. Skleněné zábradlí může být naprosto průhledné - neviditelné a při tom si zachová věškeré funkční a bezpečnostní prvky klasického zábradlí. 

Vysoká užitnost - neviditelné a přitom plně funkční

Design – jednoduchý, čistý, vzdušný a prosvětlený

Velká modifikace – variabilita systémů a kontvení

Materiály – průhledné, průsvitné či jinak barevné řešení 

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Bezpečnost– kvalitní materiály VSG ESG s certifikátem

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Bezpečnost

picture

Mechanická
odolnost

picture

Světlo a prostor

picture

Design

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Od poptávky po komplexní realizaci

Poradenství zdarma je samozřejmostí. Rádi vám pomůžeme a společně najdeme technické a designové řešení pro každou situaci. Navrhneme možnosti s ohledem a respektem na vaše přání. V případě zájmu Vás provedeme celým výrobním procesem a vše vysvětlíme a objasníme v naší vlastní výrobě. Naše výroba pak nabízí velmi individuální přístup k požadavkům zákazníka. Nabízíme jakéhokoli atypické či jinak nestandardní řešení. Naleznete zde výběr z velké škály materiálů a možnost použití různých barev průhledných či netransparentních. Při realizaci pak dbáme především na rychlost, čistotu a kvalitu provedení. Zde za nás mluví více jak 30 000 spokojených zákazníků a více jak 20 let praxe což nám umožňuje i nadstandardní prodlouženou záruku na 7 let. V naší nabídce je i pozáruční servis. Když se pak setkáváme s našimi spokojenými zákazníky je to pro nás ta největší odměna, která nás utvrzuje že to co děláme, děláme dobře a že naše práce má smysl.

Výhody Proč my? icon Co nabízíme? icon KONTAKTUJTE NÁS

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání