picture

Skleněná sprchová zástěna - walk-in

Sprchové zástěny – walk in neboli bez dveří jsou v současnosti velmi žádaným, moderním pojetím sprchovacího prostoru. V místnosti vypadají opravdu minimalisticky nejen díky čisté, jednoduché, skleněné ploše, ale celkově jsou tvořeny pouze několika málo komponenty a koupelnu tak nezatěžuje mnoho prvků. Díky tomu jsou vynikajícím řešením i do malých, či atypických koupelen. Použít se daní nejen v nice, ale i v prostoru, nebo klasicky do rohu. Vyrábíme je z kvalitního 8 - 10 mm silného skla typu Diamant a Float, nebo v luxusnější variantě ze skla probarveného ve hmotě typu Parsol to vždy v provedení lesk i Satinato. Na přání je můžeme dodat ošetřené speciální povrchovou nano úpravou, zabraňující usazování vodního kamene, která ušetří čas při čistění a údržbě skla.

LUXUSNÍ A BEZPEČNÉ SKLENĚNÉ SPRCHOVÉ KOUTY

Sprchové kouty jsou velice oblíbenou variantou do menších i prostornějších koupelen. Jsou-li dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují téměř stejný požitek z relaxace jako vany.

Proč zvolit sprchový kout od nás?

  • Možnost realizace i naprosto nestandardních rozměrů
  • Každé řešení může být naprosto individuální
  • Nepřeberná variabilita sprchových koutů vyráběných na míru
  • Kvalitní tvrzené (tj. bezpečnostní) sklo dle přání zákazníků v různých provedeních
  • Vysoce kvalitní kování, které splňuje vysoké standardy náročných klientů

Sprchové kouty se skleněnými dveřmi působí luxusně, opticky zvětšují prostor a jsou zcela bezpečné. Ve velice nepravděpodobné situaci, že by se sklo rozbilo (bylo by potřeba vyvinout skutečně velký tlak), rozsype se na miniaturní a zcela tupé kousky, které nikoho nemohou zranit.

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

Snadná údržba

picture

Designové italské kování

picture

Vysoce bezpečné

Příprava a postup montáže

Čeká vás budování nové, či rekonstrukce staré koupelny? Jste limitováni atypickým interiérem, nebo chcete jít cestou designové originality? I vám jsme připraveni poradit a pomoci vyřešit potřeby s tímto úkolem spojené.

Musíte se nejprve rozhodnout, zda chcete uzavíratelný sprchový kout, či stačí zástěna tzv. walk in. Oboje pro vás rádi vytvoříme, je ale potřeba se zamyslet včas nad některými zásadními otázkami a to i těmi technickými. Musíme jimi totiž případně začít už při stavební přípravě. Zvláště je toto rozhodnutí důležité při požadavku na minimalistické provedení, kdy je kladen důraz na čistý detail, bez viditelného uchycení v podlaze, či ve stropě. To vyžaduje malinko pracnější zásah a především jeho načasování.

Jak bude kout, či zástěna situována a kterým směrem se bude do nich vcházet? Bude v případě uzavíratelného koutu možno použít dveře kyvné, nebo zvolíte raději posuvné? Má se otevírat jedno křídlo, či dvě? To jsou rozhodnutí, která musíte učinit ještě před samotnou realizací.

Další otázky je potřeba si zodpovědět směrem k uchycení skel. Toto je důležité nejen z hlediska funkčnosti, ale i statiky. Tam, kde není upevnění až do stropu, se musí pevnost skleněných stěn a dveří řešit zavětrovacími tyčemi. Ty fungují velice dobře, ale designově to každému nemusí vyhovovat. Když se skla budou upevňovat, tedy kotvit na podlahu, je rovněž potřeba myslet na podlahové topení, správné spádování podlahy a vhodný odtok. V případě použití bodových úchytů, či ukotvení skel do viditelných lišt, je už potom jen na Vás, jaký zvolíte design a povrchovou úpravu kování. 

Když je vše správně naplánováno a připraveno, šetříte náklady i čas potřebný na samotnou montáž. Ta už není tak složitá a realizace pokračuje velmi rychle. Jsme připraveni vám nejen ochotně poskytnout technickou konzultaci, ale připravit pro vás řešení na míru nejen vašim představám, ale i kapse.

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Skleněná sprchová zástěna - walk-in ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture