picture

Skleněná sprchová zástěna - walk-in

Sprchové zástěny – walk in neboli bez dveří jsou v současnosti velmi žádaným, moderním pojetím sprchovacího prostoru. V místnosti vypadají opravdu minimalisticky nejen díky čisté, jednoduché, skleněné ploše, ale celkově jsou tvořeny pouze několika málo komponenty a koupelnu tak nezatěžuje mnoho prvků. Díky tomu jsou vynikajícím řešením i do malých, či atypických koupelen. Použít se daní nejen v nice, ale i v prostoru, nebo klasicky do rohu. Vyrábíme je z kvalitního 8 - 10 mm silného skla typu Diamant a Float, nebo v luxusnější variantě ze skla probarveného ve hmotě typu Parsol to vždy v provedení lesk i Satinato. Na přání je můžeme dodat ošetřené speciální povrchovou nano úpravou, zabraňující usazování vodního kamene, která ušetří čas při čistění a údržbě skla.

LUXUSNÍ A BEZPEČNÉ SKLENĚNÉ SPRCHOVÉ KOUTY

Sprchové kouty jsou velice oblíbenou variantou do menších i prostornějších koupelen. Jsou-li dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují téměř stejný požitek z relaxace jako vany.

categorieSprchyText

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Sprchové kouty a zástěny na míru mají nespornou výhodu oproti typizovaným modulům. Naše řešení se dokáže přizpůsobit potřebám a prostoru zákazníka, včetně veškerých atypických řešení tak, aby v koupelnách dotvářely design interiéru. Pro čistotu a harmonii prostoru je důležitý soulad spár a tvarů okolních předmětů aby sprchová zástěna nepůsobila rušivě.

Design – rozmanitý výběr typů a barev skel, povrchů kování

Údržba a hygiena –  jednoduchá údržba, 100%  hygiena, vhodné pro alergiky

Variabilita – individuální, atypická řešení na míru

Velká modifikace – pestrý výběr variant kování a systémů

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Bezpečnost – používáme pouze kvalitní materiály s certifikátem

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Design

picture

Variabilita

picture

Neomezený výběr

picture

Údržba


 

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ 

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit ... konzultace zdarma, komplexní řešení, design, realizace 

—  OD PORADENSTVÍ PO REALIZACI - příjemně Vás překvapíme ... s respektem navrhneme technické řešení a design

—  NEOMEZENÁ VARIABILITA - rádi vám navrhneme ... každý prostor má své řešení, respektujeme vaše představy a přání 

—  VELKÝ VÝBĚR SKEL A SYSTÉMŮ UKOTVENÍ - přijďte se přesvědčit ... jistě si vyberete z nabídky lišt a systémů pro ukotvení sklel

—  SHOWROOM S EXPOZICÍ A VZORKY - přijměte pozvání ... přijďte se inspirovat, ukázky realizací, barev a typů skel

—  ZKUŠENOSTI OD ROKU 1994 - je to jen na vás ... neustále se zlepšujeme v nových trendech designu při použití plochého skla

—  ZÁRUKA 7 LET - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme ... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev

—  VÍCE JAK 30 000 ZÁKAZNÍKŮ - budete spokojeni ... spolupracujeme s předními kuchyňskými studii, architekty a designéry

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Od poptávky po komplexní realizaci

Čeká vás budování nové, či rekonstrukce staré koupelny? Jste limitováni atypickým interiérem, nebo chcete jít cestou designové originality? I vám jsme připraveni poradit a pomoci vyřešit potřeby s tímto úkolem spojené.

Musíte se nejprve rozhodnout, zda chcete uzavíratelný sprchový kout, či stačí zástěna tzv. walk in. Oboje pro vás rádi vytvoříme, je ale potřeba se zamyslet včas nad některými zásadními otázkami a to i těmi technickými. Musíme jimi totiž případně začít už při stavební přípravě. Zvláště je toto rozhodnutí důležité při požadavku na minimalistické provedení, kdy je kladen důraz na čistý detail, bez viditelného uchycení v podlaze, či ve stropě. To vyžaduje malinko pracnější zásah a především jeho načasování.

Jak bude kout, či zástěna situována a kterým směrem se bude do nich vcházet? Bude v případě uzavíratelného koutu možno použít dveře kyvné, nebo zvolíte raději posuvné? Má se otevírat jedno křídlo, či dvě? To jsou rozhodnutí, která musíte učinit ještě před samotnou realizací.

Další otázky je potřeba si zodpovědět směrem k uchycení skel. Toto je důležité nejen z hlediska funkčnosti, ale i statiky. Tam, kde není upevnění až do stropu, se musí pevnost skleněných stěn a dveří řešit zavětrovacími tyčemi. Ty fungují velice dobře, ale designově to každému nemusí vyhovovat. Když se skla budou upevňovat, tedy kotvit na podlahu, je rovněž potřeba myslet na podlahové topení, správné spádování podlahy a vhodný odtok. V případě použití bodových úchytů, či ukotvení skel do viditelných lišt, je už potom jen na Vás, jaký zvolíte design a povrchovou úpravu kování. 

Když je vše správně naplánováno a připraveno, šetříte náklady i čas potřebný na samotnou montáž. Ta už není tak složitá a realizace pokračuje velmi rychle. Jsme připraveni vám nejen ochotně poskytnout technickou konzultaci, ale připravit pro vás řešení na míru nejen vašim představám, ale i kapse.

CO VÁS PŘESVĚDČÍ ? icon ČÍM SI VÁS ZÍSKÁME ? JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE ? icon KONTAKTUJTE NÁS

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání