• icon
  • icon
picture

Designové skleněné sprchové kouty na míru

Sprchové kouty

Designové skleněné sprchové kouty na míru

Luxusní a bezpečné skleněné sprchové kouty

Sprchové kouty jsou velice oblíbenou variantou do menších i prostornějších koupelen. Jsou-li dobře a kvalitně vyřešeny, poskytují téměř stejný požitek z relaxace jako vany.

Sprchové kouty se skleněnými dveřmi působí luxusně, opticky zvětšují prostor a jsou zcela bezpečné. Ve velice nepravděpodobné situaci, že by se sklo rozbilo (bylo by potřeba vyvinout skutečně velký tlak), rozsype se na miniaturní a zcela tupé kousky, které nikoho nemohou zranit.

Ukázky realizací

POMÁHÁME UTVÁŘET POHODU VAŠEHO DOMOVA

V jednoduchosti je krása

Říká se, že v jednoduchosti je krása. A u koupelny také platí, že jednoduchost je moderní. Čirá skla sprchového koutu doplněna kováním v povrchu leštěná nerez je přesně ono. Pokud chcete docílit ještě větší vzdušnosti prostoru nabízí se zrcadlo. Zrcadlo lze použít mj. jako povrch dvířek u závěsných skříněk. Ty vám můžeme nabídnout, stejně jako skla do sprchového koutu, ještě v odstínech bronzové, šedé, či antracitové.

Čistá linie a správná volba barev

Správná volba barev a čistá linie nejen pomáhá k optickému zvětšení a provzdušnění prostoru, ale je rovněž znakem současného trendu v koupelnách.

Klasický rohový sprchový kout z čirého skla jsme doplnili závěsy v povrchu leštěná nerez. Pro upevnění stěny jsme zvolili decentní lišty a zavětrovací tyč ve stejné povrchvé úpravě.

Nadčasová kombinace bílé a černé barvy

V industriální koupelně najdou využití krásné designové kousky spíše minimalistického charakteru. Z materiálů se v koupelně uplatní kov, nejlépe černě lakovaný, pozinkovaný nebo patinovaný, dále sklo a především nejmodernější kombinace bílé a černé barvy. Zde jsme zrealizovali dvouramennou otevřenou zástěnu.

Industriální styl ... je IN

Industriální styl je sám o sobě dost výrazný, což je vidět na tomto sprchovém koutu s posuvným otvíráním. Je vhodné takto laděný prostor doplnit barevně bezkonfliktním obložením stěn. Pro tento účel jsme použili velkoformátové skleněné desky ze skla typu Diamant zcela transparentní bez barevného nádechu. Sklo nabízíme samozřejmě i s ošetřením proti usazování vodního kamene.

LUXUSNÍ PARSOL GRAY

Ukázka realizace mohutné sprchové zástěny v minimalistické koupelně s důrazem na čistý detail ukotvení v podlaze a stropě. Zástěnu jsme vyrobili ze skla typu Parsol gray a vzhledem ke své velikosti jsme použiti tloušťku skla 10 mm.

ELEGANTNĚ ODDĚLENÝ PROSTOR

Ukázka moderního trendu u malometrážních bytů, kdy jsme prostor koupelnové části oddělili od ložnice celoskleněnou stěnou s kyvnými dveřmi. Tento prvek lze doplnit zařízením, které pracuje na bázi tekutých krystalů a dokáže cvaknutím vypínače celou plochu stěny zneprůhlednit. I takovou ukázku můžete vidět v našem showroomu v Praze.

 

Klasika, světlo, design

Dvě koupelny v jednom rodinném domě a obě laděné do velmi moderních odstínů šedé barvy. V koupelně rodičů jsme sprchový kout uzavřeli kyvnými dveřmi na bodových úchytech. 

Řešení bez zavětrovací tyče

Dvě koupelny v jednom rodinném domě a obě laděné do velmi moderních odstínů šedé barvy. Hlavní koupelnu jsme vyřešili dvojramenným walk-inem, který zaručuje stabilitu skel a není tudíž potřeba použít zavětrovací tyč, jenž by zde mohla působit rušivě.

 

 

picture

Výhody a vlastnosti při použití skla ...

Sprchové kouty a zástěny na míru mají nespornou výhodu oproti typizovaným modulům. Naše řešení se dokáže přizpůsobit potřebám a prostoru zákazníka, včetně veškerých atypických řešení tak, aby v koupelnách dotvářely design interiéru. Pro čistotu a harmonii prostoru je důležitý soulad spár a tvarů okolních předmětů aby sprchová zástěna nepůsobila rušivě.

Design – rozmanitý výběr typů a barev skel, povrchů kování

Údržba a hygiena –  jednoduchá údržba, 100%  hygiena, vhodné pro alergiky

Variabilita – individuální, atypická řešení na míru

Velká modifikace – pestrý výběr variant kování a systémů

Tradiční přírodní materiál – s neustálým nárustem na popularitě

Bezpečnost – používáme pouze kvalitní materiály s certifikátem

Ekologie - netoxický recyklovatelný a šetrný materiál k životnímu prostředí

picture

Design

picture

Variabilita

picture

Neomezený výběr

picture

Údržba

Zobrazit více Zobrazit méně


 

NĚKOLIK DŮVODŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ 

—  PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - stačí nás oslovit ... konzultace zdarma, komplexní řešení, design, realizace 

—  OD PORADENSTVÍ PO REALIZACI - příjemně Vás překvapíme ... s respektem navrhneme technické řešení a design

—  NEOMEZENÁ VARIABILITA - rádi vám navrhneme ... každý prostor má své řešení, respektujeme vaše představy a přání 

—  VELKÝ VÝBĚR SKEL A SYSTÉMŮ KOVÁNÍ  - přijďte se přesvědčit ... jistě si vyberete z nabídky systémů variant kování a kotvení

—  SHOWROOM S EXPOZICÍ A VZORKY - přijměte pozvání ... přijďte se inspirovat, ukázky realizací, barev a typů skel

—  ZKUŠENOSTI OD ROKU 1994 - je to jen na vás ... neustále se zlepšujeme v nových trendech designu při použití plochého skla

—  ZÁRUKA 7 LET - my si věříme a Vaši důvěru nezklameme ... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev

—  VÍCE JAK 30 000 ZÁKAZNÍKŮ - budete spokojeni ... spolupracujeme s předními kuchyňskými studii, architekty a designéry

picture

Poradenství

picture

Výroba

picture

Realizace

picture

Předání a záruka

Od poptávky po komplexní realizaci

Rádi vás uvítáme v našem schowroom, kde veškeré konsultace, poradenství a samotné návrhy řešení jsou samozřejmě zdarma. Můžeme Vám zde ukázat velký výběr skel a systémového kování. A společně najdeme funkční i designové řešení pro Vás. Pod naší výrobní značkou Intheglass® a ve spojení s MARTINELLI vetro progetatzione® se nebojíme jakéhokoliv atypického či jinak nestandardního použití systémových řešení. Team vyškolených techniků při samotné realizaci dbaji hlavně na funkčnost, a praktičnost řešení vašeho sprchového koutu. Zde za nás mluví více jak 30 000 spokojených zákazníků a více jak 20 let praxe což nám umožňuje i nadstandardní prodlouženou záruku na 7 let.

Proč my ?

Několik důvodů které Vás přesvědčí

icon

7 let záruka

Nabízíme vám záruční i pozáruční servis. Díky bohatým zkušenostem a profesionalitě si můžeme dovolit vám nabídnout 7letou záruku na naše produkty. My si věříme a Vaši důvěru nezklameme... kvalitně odvedená práce, záruka na montáž a stálost barev. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Zkušenosti

Naše firma Barevná skla působí na trhu už více než 20 let a velkou část své existence zasvětila sklu v interiéru. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s rozhodováním. Budeme vám nápomocni nejen při dispozičním řešení, ale také při volbě designu a barevnosti pro vaše obklady do kuchyně, skleněné pracovní desky i celoskleněné stěny. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Výroba

V roce 2018 jsme otevřeli výrobní halu v Milčicích u Peček, která je vybavená nejmodernějšími stroji na opracování velkoformátového skla. Ve výrobní hale se nachází vše od automatických řezacích stolů, přes pětiosé CNC, rámovou brusku, pec na vrstvení skel, až po zařízení na pískování skel. Zobrazit více Zobrazit méně

icon

Neomezený výběr barev

Vyvinuli jsme speciální systém nanášení barev na skla, který nám umožňuje podlakovat sklo takřka neomezenou škálou barev. Můžete vybírat ze vzorníku RAL, NCS nebo barvy na sklo Lacobel. Umíme připravit nejrůznější metalické barvy i takzvané efekty, nebo nanést na sklo fotografii. Naší největší předností je namíchání barvy přesně podle dodaného vzorku. Zobrazit více Zobrazit méně

Celý náš tým je vám plně k dispozici, stačí nás kontaktovat

+420 261 226 017

+420 261 226 786

praha@barevnaskla.cz

U plynárny 770/8,
140 00 Praha 4 - Michle

Po-Čt 10:00 - 17:30

10:00 - 17:00

So individuálně na objednání

Ve středu 28.9.2022 (státní svátek) bude naše prodejna UZAVŘENA

 

 

+420 725 845 330

brno@barevnaskla.cz

Pražská 156,
642 00 Brno - Bosonohy

Po-Pá8:00 - 16:00

So - individuálně na objednání

Ve středu 28.9.2022 (státní svátek) bude naše prodejna UZAVŘENA