Skleněný obklad kuchyně, skleněná pracovní deska, dřevo

Skleněný obklad do kuchyně

Skleněný obklad kuchyně doladí Váš interiér k naprosté dokonalosti. Veškeré skleněné obklady se zaměřují a zasílají do výroby po kompletní konzultaci se zákazníkem, neméně klademe důraz na vzhled celého interiéru. Jedním z prvních kroků je přesné zaměření prostoru pro skleněné obklady mezi horními skříňkami a pracovní deskou. Skleněný obklad (sklěněná deska za kuchyňskou linku) je vyráběn z jednoho kusu, přesně na míru pro vaši kuchyň. Obklad se do daného prostoru vlepuje. V kombinaci s kuchyňským nábytkem a vhodně zvolenými obklady do kuchyně tak docílíme dokonale sladěného, elegantního a jedinečného celku. Obrovskou předností pro vaše skleněné obklady do kuchyně je jejich velmi jednoduchá údržba. Obklady do kuchyně z jednoho kusu skla mají minimum spojů, stačí tedy pouze setřít a vše je opět dokonale čisté.

 

Skleněný obklad za kuchyňskou linku, fototisk

Sklo za kuchyňskou linku jako součást dokonalého interéru 

Skleněné obklady do kuchyně jsou v dnešní době velmi oblíbené. Nejen díky své praktičnosti, ale především díky jednoduchosti , rozmanitosti a originalitě řadíme skleněné obklady do kategorie nadčasového designu určeného pro ty nejnáročnější zákazníky.

Skleněný obklad kuchyně, žlutá

Elegance, luxus jednoduchost i praktičnost

Skleněné obklady do kuchyně, ale například i do koupelen se stávají nedílnou součástí našich domovů. Především u těch, kteří kladou velký důraz na praktičnosti a dokonalý design. Skleněné obklady a obklady obecně vyrábíme pro ty, kteří, co se týče vybavení interiérů, patří k těm nejnáročnějším. Skleněné desky za kuchyňskou linku jsou odolné proti vysokým teplotám během vaření a navíc jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Jsou to právě skleněné obklady, které zcela eliminují starosti s čištěním spár, které jsou častým problémem u klasických kachlových obkladů. Dalším důležitým faktorem je skutečnost, že skleněné obklady se též hodí do domácností alergiků. Obklady ze skla jsou tedy ideálním pomocníkem a luxusním doplňkem zároveň. Proto by ve vaší kuchyni rozhodně neměly chybět.

 

Skleněný obklad, skleněná pracovní deska, dřevo

 

Skleněný obklad - tyrkysová