picture

Kyvné skleněné dveře

Klasické skleněné dveře – kyvné. Skleněné dveře otvíravé jsou vůbec nejoblíbenějším produktem mezi dodávanými dveřmi. Mohou být bezrámové či v zárubni, nebo vsazeny ve skleněné stěně. Jsou moderním prvkem, který je stále více využíván nejen v kancelářských prostorách ale i v rodinných domech. Oblibu si získaly především pro svou eleganci a vzdušnost, kterou dodávají každé místnosti, ve které jsou využity. Nabízí se možná dvě otázky, které souvisí s celoskleněnými dveřmi. První se týká funkčnosti dveří a druhá ochrany soukromí za nimi. Můžeme vás ale ujistit, že jsou stejně funkční jako běžné dveře a i za nimi můžete udržet pocit soukromí. Skleněné dveře vám vyrobíme přesně na míru. Dodáváme je samozřejmě z kaleného skla tloušťky 8-12 mm v čirém, barevném, či satinovaném provedení. Na vaše přání je můžeme upravit pískováním, nebo fototiskem. Záleží už jen na vašem výběru.

Skleněné dveře můžete pořídit otočné i posuvné (popřípadě do pouzdra, s tímto řešením je ovšem nutno počítat předem – již při realizaci koupelny) a to v různých barvách a provedeních. Sklo může být zároveň pískované, průhledné i neprůhledné, s jemným nenápadným motivem či s fototiskem. Do místnosti tak vnesete nejen světlo, ale především decentní moderní prvek.

Proč zvolit skleněné dveře a příčky od nás?

  • Vysoká odolnost a bezpečnost kaleného skla
  • Snadná údržba
  • Nadčasový a elegantní design
  • Nepřeberná skleněných dveří a příček vyráběných na míru
  • Posuvné dveře ušetří značné místo

Posuvné dveře vyrábíme z odolného kaleného skla, které splňuje bezpečnostní kritéria. Posuvné systémy sestávají z kombinace velmi odolného hliníku a oceli a madla tvoří kartáčovaná nerezová ocel.Jsme schopni vám dodat posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídlé. Hmotnost můžeme vypočítat pomocí jednoduchého vzorečku – 2,5 kg/mm tloušťky skla × m2.Celoskleněné posuvné dveře jsou velmi stylové, je ale potřeba brát v potaz, že se jedná spíše o dekorativní než bezpečnostní dveře. Jejich drobnou nevýhodou je, že nej

picture

Údržba a vlastnosti

Tvrzená skla se vyznačují zejména výbornou údržbou a vysokou bezpečností. Jsou snadno omyvatelná – lze je udržovat i nejlevnějšími čisticími prostředky. Jsou vhodná také pro alergiky. Při řešení zároveň dodáváme vysoce kvalitní italské kování, které vyhovuje těm nepřísnějším standardům.

picture

SNADNÁ ÚDRŽBA

picture

ODOLNOST 300 °C

picture

VHODNÉ PRO ALERGIKY

O produktu Údržba / vlastnosti icon Technický popis / popis icon POPTAT/OBJEDNAT

Máte zájem o Kyvné skleněné dveře ?
Napište nám

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture