picture

sekce 1

2019 – Showroom

Kde všude jde balíček použít

Balíček lze použít takřka na kterékoli skla. V interiéru se speciální údržba nejčastěji používá na skla použitá v kuchyních jako skleněné obklady či skleněné pracovní desky. V koupelnách zejména u sprchových koutů, zástěn ale i zrcadel. Často namáhané povrchy jsou i u celoskleněných zábradlí, zvláště pak v exteriéru.

V lednu 2019 jsme otevřeli na Praze 4 v ulici U plynárny 8, náš první showroom. V našem moderním showroomu, na kterém jsme spolupracovali s řadou známých architektů
rádi uvítáme každého klienta. Díky různým ukázkám naší práce se snažíme být také inspirací pro nejen bytové architekty a designéry, ale i pro samotné zákazníky.

U nás v showroomu se nám podařilo odprezentovat nejen širokou paletu materiálů, které jsme schopni dodat, ale máme zde i ukázky různých druhů kompletních řešení ze skla.
Zákazník u nás nalezne bezkonkurenční výběr barevných skel určených k obložení kuchyně nebo koupelny, tlačená skla pro rozmanité použití, speciální skla probarvená ve hmotě,
různobarevná vrstvená skla. A v neposlední řadě, technická řešešení uchycení zábradlí, skleněných příček, schodnic, skleněných dveří, skleněných atypických sprchových koutů atd.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE PRODUKTY? NAPIŠTE NÁM

DO 24 h se vám ozve jeden z našich obchodních zástupců

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si o ochr. os. údajů

anebo nám zavolejte na +420 261 226 786

picture